side-area-logo
iphone_find_jobs_PL

ZNAJDŹ PRACĘ SZYBKO I SPRAWNIE

Jeżeli szukasz zleceń w najbliższej okolicy – to jest odpowiednie miejsce.

Zarejestruj się teraz  na nasz newsletter lub pobierz aplikację z App store:

Download_on_the_App_Store_Badge_PL_135x40

google-play-badge copy

Szukaj Pracy – Jobbler.pl

Jobbler jest aplikacją dostępną obecnie w Niemczech, Polsce, Szwajcarii i USA. Planujemy także wprowadzenie aplikacji w innych krajach. Nasza aplikacja jest dostępna na iPhona i urządzenia obsługujące system Android.

Jobbler jest centralną platformą, która pomaga w poszukiwaniu pracy  na świecie. Poszukujący pracy i pracodawcy mogą poprzez platformę wyszukiwać się nawzajem, Ułatwia ona znalezienie dobrej i bezpiecznej pracy, która da Ci satysfakcję.

Po ściągnięciu aplikacji z App Store możesz rozpocząć poszukiwanie pracy w swojej lokalizacji. Pobierz już teraz darmową aplikacje dla systemu Android lub iOS. Nie ma żadnych opłat za używanie aplikacji i narzędzi poszukiwania pracy. Jeżeli nie znalazłeś ciekawego zajęcia dla siebie, rozważ, by zostać naszym „łowcą zleceń”. Jak? Dostarczając informację o pracy w Twojej okolicy. Zapoznaj się z ogłoszeniami typu: „Zatrudnię” lub „Pomoc potrzebna od zaraz” i przekaż nam. To są kontakty, których potrzebujemy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, użyj aplikacji lub formularza,a my skontaktujemy się z Tobą.

REJESTRACJA W 4 KROKACH

Zainstaluj Aplikację i przeszukaj oferty pracy w Twoim rejonie.

Zarejestruj się przy pomocy Twojego e-maila lub przez Facebook'a

Rozszerz swój profil, aby zobaczyć więcej lepiej płatnych ofert pracy.

Aplikuj i zarabiaj pieniądze.

DESIGN PRZYJAZNY UŻYTKOWNIKOWI