FAQ

Procedura jest bardzo prosta.

Stwórz swój profil: imię, nazwisko, data urodzenia, płeć, miejsce zamieszkania są obowiązkowymi danymi w procesie aplikowania przez Jobbler. Opisz szczegółowo posiadane umiejętności, dotychczasową edukację i doświadczenie w pracy. Być może inne informacje będą wymagane w przyszłości, dobrze jednak, aby Twój profil był przejrzysty i zrozumiały.

Poszukujesz pracy poprzez “mapę” lub wybierając z kategorii ogłoszeń lub z kategorii firm.

Gdy znajdziesz interesujące ogłoszenie kliknij w przycisk “Aplikuj teraz”.

Odpowiadaj zawsze na każde dodatkowe pytania zadawane podczas procesu rekrutacji.

Kliknij w przycisk “Złóż aplikację”, gdy jesteś pewien, że wszystko zostało wypełnione.

Aby przeglądać lub edytować swój profil zaloguj się do swojego konta. Następnie wykonaj następujące czynności :

W aplikacji, kliknij w przycisk “Ustawienia”, a następnie w przycisk “Edytuj profil”.

Dokonaj niezbędnych zmian w profilu. Kliknij w przycisk “Zapisz” by zachować zmiany.

Sekcję “Doświadczenie” możesz edytować przez przyciski “Edytuj” i “Skasuj” w aplikacji.

Aby dodać kolejne stanowisko pracy lub kolejną wykonaną pracę kliknij w przycisk “Dodaj doświadczenie” i umieść odpowiednie informacje.

Profil opracowany w stu procentach zwiększa Twoje szanse na otrzymanie pracy. Jeżeli Twój profil oznaczono jako niekompletny, najprawdopodobniej są w nim luki w kategoriach “Preferencje”, “Doświadczenie w pracy” lub “Edukacja”. Możesz uzupełnić profil do stu procent poprzez następujące kroki :

Zaloguj się do Twojego konta w aplikacji Jobbler.

Kliknij w przycisk “Edytuj profil”.

W głównym widoku Twojego profilu sprawdź czy sekcje “Dane personalne”, “Umiejętności” i “Doświadczenie w pracy” sa prawidłowo wypełnione.

Kliknij w przycisk “Zapisz” by zachować zmiany i wróć do widoku ogólnego profilu.

Jobbler nie może odpowiedzieć na takie pytanie ponieważ nie jest zaangażowany w decyzję pracodawców dotyczące zatrudnienia. Jest wiele przyczyn odrzucenia aplikacji, np:

Bardzo duża ilość chętnych aplikujących na dane stanowisko.

Twoje umiejętności i doświadczenie nie całkiem odpowiadają potencjalnemu pracodawcy.

A może są luki w Twoim profilu online ? Pracodawcy wymagają tyle informacji ile jest możliwe.

Może popełniłeś błędy w pisowni – wydaję Ci się, że nie ma to większego znaczenia, ale wiemy od pracodawców, iż to najczęstszy błąd w aplikacjach. Dobrze regularnie czytać artykuły na naszym blogu, w których omawiamy jak napisać idealną aplikację.

Nie zniechęcaj się. Najlepsi wysyłają aplikacje do dziesięciu i więcej pracodawców. Najlepsze rozwiązanie to aplikować, aplikować i jeszcze raz aplikować. Zaglądaj również do naszego bloga, by otrzymać interesujące porady jak przygotować dobrą aplikację.

Zachęcamy poszukujących pracy do uzupełniania na bieżąco swojego profilu w zakresie umiejętności i doświadczeń. Możesz zmienić informacje w swoim profilu w każdej chwili. Informacje zawarte w aplikacji o pracę nie mogą być zmienione po wysłaniu jej do pracodawcy. Niestety nie możesz ponownie aplikować na dane stanowisko, chyba że Twoja poprzednia aplikacja została odrzucona.

.

Powinieneś posiadać adres e-mailowy, by używać aplikacji Jobbler. Możesz uzyskać własny adres e-mail bardzo szybo, łatwo i bez opłat. Możesz utworzyć konto e-mail na przykład na Gmail lub Yahoo. Nazwa Twojego e-maila powinna robić profesjonalne wrażenie. Pracodawcy niechętnie odpowiadają na aplikacje od na przykład “partyanimal123@email.com”

Czy chcesz naprawdę trwale usunąć swoje konto ? Nie możemy przywrócić go po trwałym usunięciu. Nie będziesz mógł aplikować na stanowiska przez Jobbler bez swojego konta. Jeżeli nawet już znalazłeś pracę radzimy Ci zachować konto i jego aktywny status, aby móc odpowiedzieć na pojawiające się nowe propozycje pracy. Twoje informacje będą zawsze bezpieczne.

Możesz edytować nieaktualny profil bardzo łatwo przez kliknięcie w przycisk “Edytuj profil” po zalogowaniu do konta. Jeżeli nie chcesz otrzymywać kolejnych e-maili informacyjnych od nas, możesz tę funkcję zablokować.

Trwałego usunięcia Twojego konta możesz dokonać poprzez wypełnienie formularza i kliknięcie w opcję przycisk “Skasuj profil”. Następnie należy potwierdzić swoje żądanie. Prosimy o przekazanie informacji dlaczego zdecydowałeś się trwale usunąć konto. Bylibyśmy zadowoleni wiedząc co możemy zrobić, aby usprawnić działanie Jobbler i podnieść poziom Twojej satysfakcji.

Zarejestrowani na naszej stronie pracodawcy prosili, aby nie ujawniać ich danych kontaktowych. Jeżeli chcesz się skontaktować z pracodawcą radzimy aby wyszukać go telefonicznej bazie firm, odwiedzić bezpośrednio stronę internetową pracodawcy lub użyć wyszukiwarki internetowej do znalezienia informacji teleadresowych pracodawcy, do którego ma być skierowana aplikacja. Większość pracodawców umieszcza swoje adresy na naszej stronie, by móc ich łatwo odszukać.

Niektórzy pracodawcy wymieniają stawkę godzinową w samym ogłoszeniu o pracy, inni negocjują wynagrodzenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Poszukujący pracy nie wnoszą opłat za używanie Jobbler. Dla pracodawców umieszczanie ogłoszeń o pracy jest proste i niedrogie. Pracodawcy opłacają każdego miesiąca  tylko aktywne ogłoszenie. Pojedyńcze ogłoszenie kosztuje 9 Złoty miesięcznie, niezależnie jak wielu pracowników jest poszukiwanych lub znalezionych przez Jobbler.

Jeżeli chcesz umieścić większe pakiety ogłoszeń lub uzyskać informacje na temat oferowanych pakietów dla większych i startegicznych klientów,skontaktuj się z nami poprzez mail : office@jobbler.pl,

W celu aplikowania na oferty pracy publikowane w naszej aplikacji powinieneś mieć miejsce stałego zamieszkania i posiadać status co najmniej rezydenta na terenie RP. Należy pamiętać, że pracodawcy poszukują pracowników, którzy mogą stawić się na rozmowie rekrutacyjnej i rozpocząć pracę niezzwłocznie.

Z powodu dużej podaży stanowisk opłacanych w rozliczeniu “za godzinę” niektórzy zarejestrowani pracodawcy decydują na utrzymywanie ogłoszenia przez cały czas, by zgromadzić bazę potencjalnych kandydatów. Możliwe również, iż pracodawca, który zatrudnia cały czas nowych pracowników, nie szuka nikogo w Twoim rejonie.

Masz jakieś inne pytania? Jeśli tak, skontaktuj się z nami przez e-mail: office@jobbler.pl